Armoire Louis XIII

Armoire Louis XIII,

Plus d'info

a001-00-s-0057a

Décoration, Ameublements,
Armoire Louis XIII, noyer massif, patine époque,
L : 168 cm,
H :225 cm
P : 70 cm